Ochrona przeciwpożarowa – Szkolenie z akcji gaśniczych
Sezon pożarowy rozpoczęty, a co za tym idzie w teren ruszają stacjonujące w nadleśnictwach samochody patrolowo-gaśnicze. By jeszcze lepiej wykonywać powierzone im zadania, leśnicy z RDLP w Toruniu zaprosili kolegów z dyrekcji szczecineckiej i pilskiej na wspólne zajęcia w Centrum Szkolenia Strzeleckiego LP im. Jana Wendy k. Tucholi. Celem było odświeżenie i usystematyzowanie wiedzy z zakresu gaszenia ognia oraz zdobycie nowych umiejętności w jeździe autem w terenie.