Dni Ochrony Środowiska – Konferencja „Lasy dla Niepodległej”
Z okazji inauguracji obchodów Dni Ochrony Środowiska warszawskie Łazienki Królewskie 8 i 9 września stały się leśnym sercem Polski. Na inaugurującej dwudniowe święto konferencji „Lasy dla Niepodległej” z prezydentem Andrzejem Dudą spotkali się m.in. minister środowiska Henryk Kowalczyk i dyrektor generalny Lasów Państwowych Andrzej Konieczny oraz ponad 100 zaproszonych gości, m.in. parlamentarzystów, przedstawicieli rządu, reprezentantów sektora leśno-drzewnego i organizacji społecznych oraz leśników.