Stowarzyszenie Kobiet Lasu – Walka o równość szans
15 grudnia Stowarzyszenie Kobiet Lasu podsumowało swoją działalność w minionym roku oraz przedstawiło plany na przyszłość. Zorganizowane zdalnie seminarium pokazuje, jak podobne organizacje muszą radzić sobie w trudnych czasach – między wiosennym, a jesiennym lockdownem leśniczkom udało się przeprowadzić walne zgromadzenie, jednak to za mało, by skutecznie funkcjonować. – Jako stowarzyszenie musimy lepiej działać na rzecz naszej rozpoznawalności – wiele kobiet w ogóle nie wie, że SKL istnieje – zauważyła w trakcie wykładu prezeska SKL Izabela Pigan.