Nadleśnictwo obciążyło mnie w okresie wypowiedzenia czynszem za zajmowane dotychczas mieszkanie funkcyjne
Po 14 latach pracy od kilku dni jestem odwołanym leśniczym i obecnie do 30 czerwca przebywam na okresie wypowiedzenia. Nadleśnictwo obciążyło mnie w okresie wypowiedzenia czynszem za zajmowane dotychczas mieszkanie funkcyjne. Czy to zgodne z prawem? Czy w okresie wypowiedzenia nie należy mi się również bezpłatne mieszkanie?