Nagroda jubileuszowa
Pracuję zawodowo od 1 kwietnia 1965 r., zaś w Lasach Państwowych od 8 sierpnia 1984 r. Przepracowałem więc 20 lat w LP oraz 20 lat w innych zakładach. Ostatnią nagrodą, jaka otrzymałem w LP, była nagroda jubileuszowa za 20 lat pracy w LP. Otrzymałem ją 07 sierpnia 2004 r. Wcześniej, bo 31 marca 2000 r., otrzymałem nagrodę jubileuszowa za przepracowanie 35 lat. Chciałbym wiedzieć, czy przysługuje mi nagroda jubileuszowa za przepracowane 40 lat pracy?