Ujarzmiać dzikość z nowoczesnymi oponami leśnymi

1 października 2021 08:34 2021 Wersja do druku

Opony Leśne Alliance FORESTAR III / Alliance 643 Forestar III oraz 644 Forestar III są to opony leśne nowej generacji, zaprojektowane specjalnie do maszyn leśnych jak Forwardery i Harwestery, aby wzmacniać pracę maszyn w bardzo ciężkich warunkach. Dzięki ulepszonej i wzmocnionej konstrukcji, nowoczesnym kształtom bieżnika opony te mogą sprostać każdemu wyzwaniu.


Opony Leśne Alliance FORESTAR III

Alliance 643 Forestar III oraz 644 Forestar III są to opony leśne nowej generacji, zaprojektowane specjalnie do maszyn leśnych jak Forwardery i Harwestery, aby wzmacniać pracę maszyn w bardzo ciężkich warunkach. Dzięki ulepszonej i wzmocnionej konstrukcji, nowoczesnym kształtom bieżnika opony te mogą sprostać każdemu wyzwaniu.

FORESTAR 643 III

Idealny partner dla Twoich gąsienic

Forestar 643 III zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej kompatybilności z Twoją maszyną. Nawet bez gąsienic zapewniają wyjątkową przyczepność w trudnych warunkach leśnych. Znakomita stabilność, doskonałe samooczyszczanie i sprężysta konstrukcja sprawiają, że opony Forestar 643 III są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich Twoich potrzeb do prac leśnych.

FORESTAR 644 III

Doświadczenie niezrównanej przyczepności

Opony Forestar 644 III posiadają specjalnie zaprojektowany bieżnik o zmiennym kącie nachylenia, aby zapewnić im maksymalną przyczepność. Ich solidna konstrukcja zapewnia wyjątkową wydajność, która sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach pracy. Opony te, to gwarancja wyjątkowej odporności na uszkodzenia, co zdecydowanie wpływa na wydłużenie ich żywotności.


Marcin Młodożeniec | +48 500 317 450 | mmlodozeniec@yokohama-oht.com
Jerzy Kałucki | +48 500 396 207 | jkalucki@yokohama-oht.com