Kongres Pożarnictwa FIRE 2017 - 27 lipca 2017

12 lipca 2017 11:53 2017 Wersja do druku

14. Kongres Pożarnictwa FIRE 2017 odbędzie się 27 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Sezon pożarów lasów w pełni. Może warto więc zaczerpnąć nieco wiedzy choćby o prewencji podczas odbywającego się 27 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie Kongresu Pożarnictwa FIRE 2017.


 

14. ogólnopolski Kongres gościć będzie specjalistów ochrony przeciwpożarowej i branży security. Podczas wydarzenia omówione zostaną najważniejsze i najtrudniejsze problemy ochrony przeciwpożarowej oraz techniczne zabezpieczenia budynków, osób i mienia.
W trakcie Kongresu nie będzie co prawda wystąpień związanych bezpośrednio z lasami i leśnictwem, jednak gen. Ryszard Grosset każdorazowo wskazuje podczas Kongresu, jak istotna jest profilaktyka przeciwdziałania pożarom w lasach. Wśród gości kongresu rokrocznie udział biorą przedstawiciele Lasów Państwowych, służby celne i straż graniczna.

Tegorocznej edycji wzorem lat poprzednich towarzyszyć będzie wystawa FIRE|EXPO 2017 i SECURITY|EXPO 2017, szereg pokazów, testów, spotkań i specjalistycznych konsultacji z tzw. pierwszej ręki z przedstawicielami producentów i dostawców wyrobów i rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Udział w Kongresie jest bezpłatny (wymagana rejestracja).