RDLP w Katowicach – Leśnicy ślubowali Ojczyźnie
Po raz kolejny leśnicy z RDLP w Katowicach spotkali się – tym razem na rynku w Tarnowskich Górach – by wspólnie powitać nowo wstępujące do Służby Leśnej koleżanki i kolegów. – Możecie być dumni, że za chwilę złożycie ślubowanie. W ten sposób od dwóch lat przywracamy i odbudowujemy tradycję, a wraz z nią etos leśnika – mówił w przemówieniu dyrektor katowickiej dyrekcji LP Wiesław Kucharski.