12 lutego 2010

Mistrzostwa Polski Leśników w Tenisie Stołowym

Tegoroczna edycja mistrzostw odbyła się w Koszalinie. Mimo niełatwej atmosfery w Lasach, trzydniowe zmagania reprezentantów z całej Polski można zaliczyć do wyjątkowo udanych, co podkreślali w rozmowach nie tylko zawodnicy.

idź do strony: