12 lutego 2025

Turniej tenisa stołowego – Frekwencja dopisała

Po okresie „pocovidowym”, który wpłynął na przełożenie terminu Mistrzostw Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym na okres letni, zmagania powróciły do tradycyjnego – jesiennego wydania. Większość uczestników czekała na tę zmianę, co potwierdziła frekwencja tegorocznej XXIV edycji imprezy.

24 października 2022

Sportowe zmagania leśników – Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym

Na przełomie sierpnia i września w urokliwym Rytrze położonym nieopodal Nowego Sącza rozegrały się XXII Mistrzostwa Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym. Organizatorami rozgrywek byli: RDLP w Krakowie, Nadleśnictwo Stary Sącz, KSZNOŚiL NSZZ „Solidarność” wraz z Krajową Sekcją Pracowników Leśnictwa i Klubem Sportowym Darz Bór Karnieszewice.

20 czerwca 2022

Tenis stołowy – Mistrzostwa Leśników w Szczecinku

20 maja odbyły się XXIV Mistrzostwa Leśników RDLP w Szczecinku w Tenisie Stołowym. Tegorocznym gospodarzem imprezy było Nadleśnictwo Miastko. W rywalizacji wzięło udział blisko 70 zawodników. Standardowo już rozegrano mecze w kategoriach: indywidualnej open, kobiecej, kadry kierowniczej, gier podwójnych oraz drużynowej.

21 listopada 2021

XXI Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym – Roczna przerwa w zmaganiach

Końcówka sierpnia na zawsze zapadnie w pamięć mieszkańcom Świlczy (Nadleśnictwo Głogów, RDLP w Krośnie), gdzie odbyły się XXI Mistrzostwa Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym. Mimo rocznej przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa, w szranki stanęła liczna grupa zawodników z całego kraju. Po raz pierwszy w historii zmagań swoją drużynę wystawiła także DGLP z zastępcą dyrektora ds. ekonomicznych Krzysztofem Janeczko na czele.

15 stycznia 2019

Tenis stołowy – Mistrzowie ping-ponga

Ponad stu tenisistów stołowych, reprezentujących jednostki organizacyjne LP, a także BULiGL z Białegostoku, Gdyni, Lublina i Szczecinka, 14–17 listopada stanęło do walki o tytuł mistrza paletki. Na podium w Hali Sportowej w Bilczy (organizacją zajęło się Nadleśnictwo Daleszyce, RDLP w Radomiu) w kategorii indywidualnej mężczyzn tytuł mistrza obronił Andrzej Świerczek z Nadleśnictwa Karnieszewice (RDLP w Szczecinku). Również reprezentujący szczecinecką dyrekcję Sebastian Rosołowski z Nadleśnictwa Manowo zajął drugą lokatę, a najniżej na podium stanął Tomasz Wilk z Nadleśnictwa Radomsko (RDLP w Łodzi).

27 grudnia 2012 Artykuł sponsorowany

XIII Mistrzostwa Polski Pracowników LP w Tenisie Stołowym – Szczecinek „rządzi”

Tym razem miłośnicy „ping-ponga” spotkali się w połowie listopada w Gołuchowie, a to dzięki uprzejmości dyrektora OKL Benedykta Roźmiarka oraz talentowi organizacyjnemu fanów tej dyscypliny z Nadleśnictwa Taczanów (RDLP w Poznaniu). Patronem mistrzostw tradycyjnie już była Krajowa Sekcja Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność”.

15 września 2010

Mistrzostwa w tenisie stołowym

W imieniu Komitetu Organizacyjnego XI Mistrzostw Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym oraz Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność” zapraszamy do rywalizacji!

idź do strony: