Nadleśnictwo Spychowo (RDLP w Olsztynie) – To już 10 lat konkursu!
W Spychowie 8 i 9 sierpnia znów było słychać muzykę myśliwską. Tym razem brzmiała szczególnie podniośle, bo Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Tomka Napiórkowskiego zorganizowano już po raz 10. Organizatorzy, Nadleśnictwo Spychowo i Spychowskie Bractwo Strzeleckie, sprawili, że program konkursu aż kipiał od atrakcji.