Sport leśników – Już tysiąc leśników-pingpongistów
Nadleśnictwo Olecko (RDLP w Białymstoku) i Krajowa Sekcja Pracowników Leśnictw NSZZ „Solidarność” zorganizowały 16 listopada Mistrzostwa Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym.
Nadleśnictwo Olecko (RDLP w Białymstoku) i Krajowa Sekcja Pracowników Leśnictw NSZZ „Solidarność” zorganizowały 16 listopada Mistrzostwa Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym.
Tym razem miłośnicy „ping-ponga” spotkali się w połowie listopada w Gołuchowie, a to dzięki uprzejmości dyrektora OKL Benedykta Roźmiarka oraz talentowi organizacyjnemu fanów tej dyscypliny z Nadleśnictwa Taczanów (RDLP w Poznaniu). Patronem mistrzostw tradycyjnie już była Krajowa Sekcja Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność”.
Komitet Organizacyjny XIII Mistrzostw Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym, informuje o zbliżających się zawodach.
W imieniu Komitetu Organizacyjnego XI Mistrzostw Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym oraz Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność” zapraszamy do rywalizacji!
Tegoroczna edycja mistrzostw odbyła się w Koszalinie. Mimo niełatwej atmosfery w Lasach, trzydniowe zmagania reprezentantów z całej Polski można zaliczyć do wyjątkowo udanych, co podkreślali w rozmowach nie tylko zawodnicy.