5 kwietnia 2011

Leśnicy z kręglami

Dnia 16 kwietnia odbył się we Wronkach szósty z kolei turniej kręglarski leśników pilskich. Organizatorem zawodów był Związek Leśników Polskich w RP w Nadleśnictwie Wronki przy współudziale Nadleśnictwa Wronki z nadleśniczym – Zbigniewem Gzylem na czele.

idź do strony: