Profesjonalny sprzęt dla… wymagających

28 marca 2022 11:27 2022 Wersja do druku

Co najbardziej liczy się w przypadku profesjonalnych urządzeń akumulatorowych? Zdecydowanie dwie rzeczy – wydajny akumulator i wszechstronność jego stosowania. To wszystko zapewnia linia XGT 40V MAX od Makita, czyli sprzęt do ciężkich i wymagających zadań. Wspólną, charakterystyczną cechą tych maszyn jest możliwość wykorzystania do ich działania obecnie najmocniejszych w ofercie Makita akumulatorów o mocy 40V. Są one nie tylko najbardziej zaawansowaną konstrukcją tego typu w ofercie Makity, ale też zapewniają największą moc i najdłuższe działanie. Dzięki temu każdy, kto wykorzystuje narzędzia i urządzenia do profesjonalnych zadań, będzie mógł robić to dłużej, sprawniej i wydajniej. Jakby tego było mało, akumulatory te można stosować we wszystkich narzędziach z linii XGT, co zapewnia nadzwyczajną wygodę. I pozwala oszczędzić czas.


Wśród narzędzi z linii XGT użytkownik znajdzie przede wszystkim takie, które przydadzą się choćby w pracach związanych z utrzymaniem zieleni w przestrzeni publicznej czy szeroko pojętej zieleni miejskiej. To także urządzenia, które znajdą zastosowanie w firmowych warsztatach, przy obsłudze infrastruktury turystycznej i wypoczynkowej, czy bardziej wymagających działań o charakterze remontowym i budowlanym.

Wśród narzędzi z linii XGT można znaleźć wszelkiej maści wkrętarki i wiertarki, także kątowe, młoty udarowe, szlifierki tarczowe, klucze udarowe, piły tarczowe, akumulatorowe nożyce do żywopłotów, dmuchawy czy kosy. W ofercie są także latarki, kompresory oraz… radio czy wentylator. W sumie oferta zawiera obecnie listę aż 96 produktów!