Mistrzostwa nadleśnictw w piłce siatkowej - Leśnicy pod siatką

8 czerwca 2016 10:45 2016 Wersja do druku

XV Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o puchar dyrektora RDLP w Lublinie odbyły się 17 i 18 marca w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju. Mistrzowski tytuł wywalczyła drużyna z Nadleśnictwa Włodawa (nafot.). Wystartowało 14 drużyn LP oraz reprezentacja BULiGL w Lublinie.

Zwycięska drużyna pokonała w finale zespół z Józefowa. Trzecie miejsce wywalczyli leśnicy z Nadleśnictwa Biłgoraj (pokonując kolegów z Chełma).

Najlepszym rozgrywającym tegorocznych mistrzostw został Tomasz Olszewski (Nadleśnictwo Józefów), najlepiej atakującym okazał się Mateusz Pruszkowski (Nadleśnictwo Włodawa), a najlepszym obrońcą – Leszek Jaskowski (Nadleśnictwo Biłgoraj). Za najwszechstronniejszego zawodnika uznano Dawida Sobaszka z Nadleśnictwa Włodawa.

Organizatorem mistrzostw były tradycyjnie Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju wraz z Uczniowskim Klubem Sportowym „Leśnik” i Nadleśnictwem Biłgoraj. Honorowy patronat nad mistrzostwami objął Jerzy Sądel, dyrektor RDLP w Lublinie.