Targi EKO-LAS (7-9 września, Mostki k. Świebodzina)

17 maja 2018 12:14 2018 Wersja do druku

Największe spotkanie biznesowe dla sektora leśnego już we wrześniu w Mostkach!
Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to największa w Polsce ekspozycja maszyn, urządzeń, narzędzi i artykułów wykorzystywanych w gospodarce leśnej i przemyśle drzewnym.

Udział w Targach wezmą firmy mające w swojej ofercie m.in. narzędzia, maszyny, urządzenia do pozyskiwania, zrywki i transportu drewna, środki ochrony lasu, pojazdy i środki łączności, odzież ochronną, instrumenty pomiarowe, maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego i tartacznego, a także wyroby z drewna.
 

 
Targi to okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami i nowoczesnymi technologiami, idealne miejsce, by spotkać producentów i sprzedawców maszyn oraz wziąć udział w licznych leśnych warsztatach i prelekcjach. Ostatnia edycja Targów zlokalizowana na powierzchni 59 tys. m2 wzbudziła wiele pozytywnych emocji zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. Swoją ofertę zaprezentowały firmy nie tylko z Polski, ale i Austrii, Białorusi, Czech, Danii, Litwy, Niemiec, Słowacji, Szwecji i Włoch.
Odbywające się cyklu dwuletnim Targi EKO-LAS również w tym roku zostanie wzbogacone prezentacją maszyn w czasie pracy.
Przyznana zostanie także Konkurs o Złoty Medal prestiżowa nagroda – Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 
Więcej informacji znaleźć można na www.ekolas.mtp.pl.